FORUM IIa

FORUM IIa


#1 2009-04-19 21:13:52

wojtas_magic

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 644
Punktów :   

ODŚWIEŻANIE ROZPOCZĘTE ;) WAŻNE!!!

Siemka wszystkim! Na początku soryyy że to wszystko wygląda tak jak wygląda ale niestety z przyczyn niezależnych nic nie mogłem zrobić. Kłopoty z serwerem na którym jest umieszczona nasza klasowa stronka nie pozwoliły na jakiekolwiek zmiany i uaktualnienia, co spowodowało trochę chaosu i brak świeżych i bieżących informacji. Było także kilka innych powodów, które spowodowały ową sytuację...
Na szczęście już chyba wszystko w porządku (choć wszystko się może zmienić lada chwila, ale myślę że będzie dobrze). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to do końca tego tygodnia, lub ewentualnie na początku następnego stronka zostanie ODŚWIEŻONA, i dodane zostaną prawdopodobnie fotki klasowe (jeżeli takie mi się uda zdobyć).
Dobrze by było, gdyby forumowicze porozsyłali link forum po uczniakach IIa, żeby kukli na forum od czasu do czasu i napisali co nieco...
O przebiegu prac i o ewentualnych opóźnieniach postaram się informować na forum.

Pozdro

Offline

 

#2 2009-04-20 09:30:33

Polak

Moderator

489527
Skąd: Piwniczna * Łomnickie 16
Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 647
Punktów :   
WWW

Re: ODŚWIEŻANIE ROZPOCZĘTE ;) WAŻNE!!!

Syzyfowe prace z tym ;/ jak nikt nie chce współpracować ::

Offline

 

#3 2009-04-20 18:48:58

wojtas_magic

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 644
Punktów :   

Re: ODŚWIEŻANIE ROZPOCZĘTE ;) WAŻNE!!!

no niestety jak nikt nic nie pisze to troche bez sensu to forum... na początku to tylko garstka osób pisała, a inni nawet nie zaglądnęli na forum... ale cóż, przynajmniej jest
pozdro all

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wodhavoc.pun.pl www.xnarutoxshippudenx.pun.pl www.gildiastorm.pun.pl www.warrockx.pun.pl www.plhelite.pun.pl